#Staycation14  #genietenoverdetaalgrens

Imelda Soetaerts: En waarom niet even op ontdekking gaan bij de buren over de taalgrens?  De toeristische dienst van Geldenaken  heeft verschillende mooie wandelingen uitgewerkt.

Twee van deze wandelingen passeren in onze gemeente. Dus gemakkelijk om aan te sluiten.

  • Wandeling van de Hougardiers
  • Wandeling van Bon Secours

De andere wandelingen vertrekken in Geldenaken-centrum of een van de deelgemeenten. Je vertoeft veel in de natuur, dus coronaproof. De parcours zijn mooi aangeduid. De website geeft ook een versie in het Nederlands.

Andere tip: de wandeling Le Stockay, die vertrekt op de Grote Markt van Geldenaken, brengt je na een ontdekking van het oude centrum naar een voor ons onbekend gehucht: Molembais-Saint-Josse.

En nog dit: ook onze buurgemeente Bevekom heeft wegwijzers geplaatst op wandelwegen pal aan onze gemeentegrens. Aan de kerk van Sluizen vind je een infobord dat wandelaars leidt naar Sclimpré en de de bron van "onze" Schoorbeek.

Welkom bij CD&V. Onze websites maken gebruik van cookies om jouw gebruikservaring te optimaliseren. Lees onze Cookies Policy voor meer informatie. Ons cookiebeleid en deze voorkeuren gelden voor alle CD&V-websites. Door op 'Akkoord' te klikken, ga je akkoord met de geselecteerde cookies.