Vandaag vierden we de 165 vrijwilligers actief In ons dorp van zevenduizend inwoners, "van greeters tot begeleiding van schooltaken,..." Het is het cement van onze gemeente.

Villa Hugardis ontving de vrijwilligers ( cfr. sfeerbeelden)  die behulpzaam zijn in het woonzorgcentrum. Ze vormen een onmisbare schakel in de zorg en voor hen is het een zinvolle vrijetijdbesteding.

Het woonzorgcentrum heeft nood aan gemotiveerde vrijwilligers om te helpen bij de uitbating van de cafetaria: de openingsuren, het serveren van de drank en kleine versnaperingen, zorgen voor het aanvullen van de voorraad en verzorgen van het sociaal contact met onze cafetariabezoekers.

De cafetaria is geopend op woensdag en zondag in de namiddag van 14.00 tot 16.30 uur.

De activiteiten zijn echter uitgebreid tot algemene begeleiding bij o.a. wandelingen, groepsactiviteiten, optredens,… Onze burgemeester Jean-Pierre Taverniers onderstreepte het belang daarvan in zijn toespraak. Zie de foto. Deze en andere beelden zijn van de hand van Stef Puttemans.

Voor meer informatie over vrijwillige inzet, neem contact op met de sociale dienst van het woonzorgcentrum: Marina Trolin, maatschappelijk assistente marina.trolin@ocmwhoegaarden.be

Sfeerbeelden

 @foto: Ann Raymaekers & Stefke 

Welkom bij CD&V. Onze websites maken gebruik van cookies om jouw gebruikservaring te optimaliseren. Lees onze Cookies Policy voor meer informatie. Ons cookiebeleid en deze voorkeuren gelden voor alle CD&V-websites. Door op 'Akkoord' te klikken, ga je akkoord met de geselecteerde cookies.