De raadsleden van CD&V Hoegaarden zijn erg opgetogen over het initiatief van Curieuzeneuzen. Dit project zorgt ervoor dat de luchtkwaliteit in onze gemeente kan gemeten worden.

Het schepencollege heeft er al voor geopteerd dat onze gemeentelijke gebouwen geregistreerd zijn. De gemeenteraadsleden van CD&V stellen aan het schepencollege voor om nog een stapje verder te gaan.

Evelien Janssens daarover: „Wij stellen voor om op de volgende gemeenteraad een regeling uit te werken om, voor wat betreft de geselecteerde woningen, de 10 euro die de burger normaal moet betalen, te laste te laten nemen van de gemeente. Dat kan meer bepaald via het budget van het gemeentelijk klimaatplan.

Voor de gemeente is dit een relatief beperkte kost en het geeft het gemeentelijk beleid een schat aan informatie over de luchtkwaliteit in de opgemeten straten."

@foto: Onze raadsleden Kris Hendrickx, Evelien Janssens, Gerti Druyts.

Meer info  : www.curieuzeneuzen.be

Welkom bij CD&V. Onze websites maken gebruik van cookies om jouw gebruikservaring te optimaliseren. Lees onze Cookie Policy voor meer informatie. Ons cookiebeleid en deze voorkeuren gelden voor alle CD&V-websites. Door op 'Akkoord' te klikken, ga je akkoord met de geselecteerde cookies.